Prodejna

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

Státní svátky

8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
zavřeno

zavřeno

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
57 % (663)
18 % (207)
25 % (284)

Celkem hlasovalo: 1154

Repase baterií do Aku vysavačů

Navyšte si kapacitu / Prodlužte čas úklidu

KVALITA PRÁCE -  výroba v České Republice

KAMENNÁ PRODEJNA - Praha 10, Pražská 68/12, Po-Pá (8-18h)

KVALITA ZNAČKOVÝCH ČLÁNKŮ – Sanyo, Panasonic …

NAVÝŠENÍ KAPACITY -  repase je ve většině případů kvalitnější než originál

ZÁRUKA NA VÝROBNÍ VADY - 24 měsíců (nevztahuje se na životnost článků)

POZÁRUČNÍ SERVIS – na námi repasované baterie

Abychom Vám zrepasovali baterii do vysavače, je nutné dodat (zaslat) Vaši původní baterii (nebo zajistíme svoz zdarma). Dále bude z naší strany provedena diagnostika elektroniky, kterou obsahuje každá baterie a dle toho budeme postupovat. Tedy bude Vám potvrzena cenová nabídka. V případě, že  je elektronika baterie v pořádku, nahradíme Vaše staré nefuknční články, novými a baterii otestujeme. Repase baterie trvá přibližně 5 - 10 pracovních dnů (u li-ion se tato doba může prodloužit o složitější nastavení a otestování elektroniky).

Naše doporučení:
Investice do robotického vysavače je relativně vysoká, a stejnou péči věnujte výběru vhodného akumulátoru, v případě že Vám ten původní dosloužil. Dle našich zkušeností a zkušeností našich zákazníků, nedoporučujeme a proto je ani nenabízíme levné internetové náhrady, tyto baterie už vzhledem k ceně nejsou schopni plnohodotně nahradit originální baterii a z prvotního nadšení z nové baterie do robotické vysavače, povedou vaše další kroky k reklamaci baterie, nicméně ta ve většině případech nedopadne dobře, jen se dozvíte že baterie je v pořádku a že je pouze opotřebovaná. Tohle je realita. My doporučujeme pouze 2 varianty, buď pořídit kvalitní originál, co je ta dražší varianta, a nebo repasovat původní baterii, což v překladu znamená výměnu všech nových článků. Pro repasování používáme pouze vybrané články, které se používají pro prvovýrobu (Sanyo, Panasonic). Ve výsledku to znamená, že máte baterii v originální kvalitě, ale za nižší pořizovací cenu. 

Repasujeme baterie do bateriových robotických vysavačů značek iRobot, iClebo, Samsung, CleanMate, Ecovacs, Godess, Funbeat a další značky. 

Ceny: jsou stanoveny dle nejzběžnějších modelů a mohou se lišit.

Záruka: poskytujeme záruku 24 měsíců na výrobní vady a na práci (běžné opotřebení či vyčerpání životnosti článku, není vada baterie).

V případě dotazu můžete napsat na repase@topbattery.cz a kompetentní pracovník se Vám ozve. Vyzvednout repas si můžete osobně na Naší prodejně Pražská 68/12, Praha 10 -Hostivař s otevírací dobou Po-Pá - 8-18h nebo Vám ji zašleme na Vámi uvedenou adresu.


- Ceníky ke stažení zde      - Kontakty