Prodejna

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

Státní svátky

8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
zavřeno

zavřeno

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
58 % (659)
18 % (203)
25 % (284)

Celkem hlasovalo: 1146

Společenská odpovědnost

Ochrana životního prostředí

Recyklujeme :)

Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci níže uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat.

Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyřech krabiček Ecochees do které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání.

 

BATERIE - Ecobat s.r.o.      


Nezisková organizace, která od roku 2002 zajišťuje zpětný odběr a recyklaci přenosných baterií v České republice. V roce 2014 zpětně odebrala 1.097 tun baterií, což představuje 32 % baterií dodaných na trh. Provozuje více než 19.000 míst zpětného odběru.

  
   
          
                   

ELEKTROODPADAsekol a.s.Neziskově hospodařící společnost, která v zastoupení výrobců a dovozců elektrozařízení organizuje celostátní systém zpětného odběru elektrozařízení. Zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému.


 

NEBEZBEČNÝ ODPADveřejné sběrny


 

OLOVO -  Kovohutě Příbram nástupnická a.s.


Výkup, výroba, prodej. Podnik v roce  2014 vyrobil přes 36 tisíc tun olova a více než 11 tun drahých kovů. Ekologicky zrecyklováno pak bylo téměř 57 tisíc tun olověných odpadů a 2 250 tun elektroodpadu. Zajímavostí je jistě i fakt, že hutníci vyrobili od roku 1311 do konce roku 2010 přes 1,555 milionu tun olova a více než 5,2 tisíce tun stříbra v historii hutnictví na Příbramsku


 

PAPÍR a KARTON - Metalika Praha s.r.o.Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití.

  PLASTY - FCC Česká Republika (A.S.A.)

Nakládání s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992. V současné době tvoří skupinu .A.S.A. v ČR 20 samostatných ekonomických subjektů. .A.S.A. ČR je prostřednictvím společnosti .A.S.A. International Environmental Services GmbH součástí nadnárodní skupiny FCC Group, jejímž lídrem je španělská společnost FOMENTO DE CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A. (FCC).


 

SKLO - veřejné kontejnery

ANO - Do zeleného kontejneru můžeme vhazovat jakékoliv sklo, například lahve od vína, alkoholických i nealkoholických nápojů, sklenice od kečupů, marmelád či zavařenin. Patří sem také tabulové sklo z oken a ze dveří. Vytříděné sklo není nutné rozbíjet, bude se dále třídit! Pokud jsou vedle sebe zelený a bílý kontejner, vhazujeme do bílého čiré sklo a do zeleného sklo barevné. 

NE - Do těchto nádob nepatří keramika a porcelán. Nepatří sem ani autosklo, zrcadla nebo třeba drátované sklo, zlacená a pokovovaná skla.  Vratné zálohované sklo patří zpět do obchodu.


 

TONERY a CARTRIDGE - Cart4Future s.r.o.Zabývá se sběrem, výkupem a ekologickou recyklací použitých inkoustových cartridgí a laserových tonerů do tiskáren. Pomocí sběrných boxů rozmístěných po celém území naší republiky se snažíme zjednodušit podmínky recyklace nových materiálů. Víme totiž, že mnoho lidí od recyklace odrazuje právě složitost a nedostupnost sběrných míst.