Prodejna

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

Státní svátky

8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
zavřeno

zavřeno

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
57 % (663)
18 % (207)
25 % (284)

Celkem hlasovalo: 1154

Segway

  • repasujeme všechny typy LiFePo4
     
  • záruka 24 měsíců
     
  • cena na vyžádání dle modelu baterie
     
  • repase segway vozítka trvá přibližně 14 pracovních dnů (je mnoho důvodů, včetně těch, kdy se zákazníkovi snažíme baterii zachránit či vyjít vstříc, a díky nim se tato doba může prodloužit. Vše je se zákazníkem konzultováno)

- Ceníky ke stažení zde     
- Kontakty

 

    

Repase baterie do Segway

Společnost Top Battery se zabývá již několik let údržbou, oživování a kompletním repasováním baterií pro elektrická vozítka Segway. Baterie do Segway jsou velmi specifické a speciální, vyvinuté právě pro vozítka Segway. Aku do Segway jsou stále velmi drahé, proto se vyplatí jim věnovat péči. Tím samozřejmě prodloužíte funkčnost a životnost baterií do Segway. Každý Náš zákazník je informován o správném používání a především  údržbě těchto akumulátorů. Již jsme se věnovaly desítkám kusů těchto baterií, takže si dovolujeme říci, že s těmito bateriemi máme velké zkušenosti.

 

Ožívení baterií do Segway

Nejde Vám baterie do Seagway nabít? Byl Váš Segway  dlouho mimo provoz? Neznamená to ještě, že baterie musíte kupovat nové. Nabízíme Vám možnost otestování a oživení jednotlivých akumulátorových bloků, včetně ostestování a nastavení elektroniky! Tímto jsme schopni velmi výrazně zvýšit kapacitu zanedbané baterie do Segway. Jedná se o velmi složitý a časově náročný proces, je to takové Naše know-how, ale zakazníci jsou s výsledky, velmi spokojeni. Nelze stanovit cena, jelikož každá baterie je jiná a záleží v jakém stavu baterie ze Segway je. Na orientační cenu se informujte u nás na prodejně Pražská 68/12, Praha 10 nebo nás kontaktujte +420 272 654 238.Kompletní repase baterií do Segway

U vozítek Segway je samotný proces repase baterie velice náročný. A asi právě proto jsem zatím jako jediní v ČR tuto službu schopni nabídnout. U repasování baterie pro vozítka Segway je velice důležité, aby byla elektronika, kterou baterie obsahuje v naprostém pořádku. Jelikož baterie obsahuje 92 článků, které jsou zapojeny do bloků, je zapotřebí tyto články řídit elektronicky. Pokud je elektronika zablokována, je to nevratný proces a bohužel ani my, nejsem schopni baterii zrepasovat. Pokud je elektronika v pořádku, dojde k výměně všech 92 článků (při této repasi používáme výhradně články LiFePo4 A123 určené pro velké

proudové ztížení. Jiné články použity nikdy nebudou). Po výměně všech článků je opětovně nastavena elektronika a baterie je otestována přímo na vozítku Segway. Na repasovanou baterii poskytujeme záruku 24 měsíců.


Důležité upozornění!

Baterie pro vozítka Segway je nutno při jejich nepoužívání alespoň 1x za 3 měsíce nabít. Pokud tomu takto nebude, hrozí, že se baterie dostane do tzv. podvybitého stavu a elektronika se zablokuje. Na tuto závadu se záruka již nevztahuje!

 

TIMBERSPORTS® For Arch 2014 Martin Komárek DOPORUČUJE Top Battery s.r.o.