Informace

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

 

8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
zavřeno

 

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
58 % (606)
18 % (186)
25 % (260)

Celkem hlasovalo: 1052

O nás

O nás

Profil společnosti TOP BATTERY, s.r.o. 
 

Hlavním zaměřením společnosti TOP BATTERY s.r.o. je distribuce a prodej všech typů baterií a akumulátorů, nabíječek a dalšího sortimentu, který s bateriemi úzce souvisí, jako jsou svítilny nebo měniče napětí. Společnost TOB BATTERY, s.r.o. v současné době provozuje jeden kamenný obchod v Praze a samozřejmě tento e-shop, na kterém se v tuto chvíli nalézáte. Zboží posíláme po celé ČR a SR, v Praze a okolí zavážíme Naše partnery každý den vlastními automobily. Galerie


 
 

Historie společnosti Top Battery s.r.o.

Top Battery s. r. o. je na českém trhu od roku 2011, jako projekt však vznikl už v roce 2005, seskupením odborníků, nadšenců a cílevědomých lidí, kteří se začali specializovat na mobilní telefony a příslušenství. Projekt si za dobu svojí existence získal již tisíce spokojených zákazníků.

Společnost Top Battery s. r. o. se v průběhu své existence přetransformovala z projektu nadšenců do mobilních telefonů a příslušenství na stabilní společnost na českém trhu, která se primárně soustředí na komplexní a především maximálně výkonné řešení v oblasti baterií a akumulátorů.

 

Hodnoty společnosti Top Battery s.r.o.

Baterie a akumulátory
Hlavním zaměřením společnosti Top Battery s. r. o. je distribuce a prodej všech typů baterií a akumulátorů, nabíječek a dalšího sortimentu, který s bateriemi úzce souvisí, jako jsou svítilny nebo měniče napětí.

Odbornost
Zkušenosti získané od roku 2005, odborné znalosti a dovednosti, jsou základem našich služeb. Trvale se vzděláváme, zvyšujeme svoji kvalifikaci v oboru, abychom i nadále nabízeli odpovídající a účinná řešení pro naše zákazníky.

Kvalita
Nabízíme  a vyrábíme pouze takové produkty, na které jsme schopni, poskytnou zákonnou lhůtu 24 měsíců a řešit s náležitou rychlostí případné reklamace. Neprodáváme Čínské produkty. Nabízíme však dražší i levnější varianty produktů od Našich dodavatelů.

Recyklace
Jsme zapojeni v recyklaci těch surovin, které využíváme nejvíce.

papír - Metalika Praha s.r.o.,
plast - FCC Česká Republika (A.S.A)
sklo -  veřejné kontejnery,
elektroodpad - Asekol a.s.
olovo - Kovohutě Příbram nástupnická a.s.
tonery - Cart4Future s.r.o.

a především BATERIE. V tomto směru nám pomáhá společnost ECOBAT s.r.o., která je nezisková organizace a od roku 2002 zajišťuje zpětný odběr a recyklaci přenosných baterií v České republice. Podporujeme první Evropský den recyklace baterií 9. září. Dále Kovohutě přípram společnost, která je hutnický závod, který recykluje odpady s obsahem olova (zejména olověné baterie), vyrábí olovo a jeho slitiny, výrobky z olova a cínu. Recyklujte s námi. Chraňte životní prostředí.

Stálost
Přispíváme ke stálosti v oboru baterií a akumulátorů a to tím, že dbáme na požadavky ochrany životního prostředí, vytváříme tradice, pracovní místa, stálé prostředí pro Naše zákazníky a vědomě budujeme společnost pro další generace.

Inovace
Neustále pracujeme na vývoji našich služeb a produktů. V předchozích letech jsme jako první prolomili repasování Li-ion článků pro aku nářadí. Aktuálně jako jediní v ČR repasujeme články do vozítek Segway a kvalita našich nových baterií do aku nářadí zatím nebyla překonána. Klademe důraz na poslední standardy v online podnikání, a proto nezůstáváme jen u kamenné prodejny, ale poskytujeme Vám možnost nákupu i z pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu.

Zákazník
„Náš zákazník - náš pán.“ Tomáš Baťa

Společnost Top Battery dělá vlastně vše pro zákazníka. Jsme otevření a ohleduplní k názorům. Jsme důslední při řešení jakýchkoli požadavků. Vycházíme vstříc, ústupky u kterých vidíme smysl. Jsme zapojeni v projektech, které ověřují kvalitu: Heuréka, Živé firmy atd.. Bez našich zákazníků, bychom nebyli. Děkujeme.

 

Vize a cíle společnosti TOP BATTERY, s.r.o.

Kamenná pobočka
Míříme k tomu, abychom našim zákazníkům nabídli dostupnou kamennou prodejnu, která bude moderním, funkčním a zásobený prostředím, které je otevřeno 6 dnů v týdnu.

Zaměstnanci
Záleží nám na pojmu ,,nezaměstnanost,,! Dnes i do budoucna, pro Vás vybíráme ochotné, pracovité, informované, sympatické, usměvavé a samostatné zaměstnance, kteří Vám na naší kamenné prodejně pomohou vyřešit všechna Vaše přání.

On-line
Doba si to žádá a my nechceme usnout na vavřínech, a proto pracujeme na našich www stránkách svědomitě a dle našich možností. Uvítáme Vaše nápady, slušné připomínky i kritiku. To vše, nás posouvá k lepším zítřkům.

Recyklace
Recyklovat více, lépe a poukazovat na to, že to lze.