Prodejna

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

Státní svátky

8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
zavřeno

zavřeno

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
57 % (663)
18 % (207)
25 % (284)

Celkem hlasovalo: 1154

O nás

O nás

Profil společnosti TOP BATTERY, s.r.o. 
 

Hlavním zaměřením společnosti TOP BATTERY s.r.o. je distribuce a prodej všech typů baterií a akumulátorů, nabíječek a dalšího sortimentu, který s bateriemi úzce souvisí, jako jsou svítilny nebo měniče napětí. Společnost TOB BATTERY, s.r.o. v současné době provozuje jeden kamenný obchod v Praze a samozřejmě tento e-shop, na kterém se v tuto chvíli nalézáte. Zboží posíláme po celé ČR a SR, v Praze a okolí zavážíme Naše partnery každý den vlastními automobily.


 
 

Historie společnosti Top Battery s.r.o.

Top Battery s. r. o. je na českém trhu od roku 2011, jako projekt však vznikl už v roce 2005, seskupením odborníků, nadšenců a cílevědomých lidí, kteří se začali specializovat na mobilní telefony a příslušenství. Projekt si za dobu svojí existence získal již tisíce spokojených zákazníků.

Společnost Top Battery s. r. o. se v průběhu své existence přetransformovala z projektu nadšenců do mobilních telefonů a příslušenství na stabilní společnost na českém trhu, která se primárně soustředí na komplexní a především maximálně výkonné řešení v oblasti baterií a akumulátorů.

 

Hodnoty společnosti Top Battery s.r.o.

Baterie a akumulátory
Hlavním zaměřením společnosti Top Battery s. r. o. je distribuce a prodej všech typů baterií a akumulátorů, nabíječek a dalšího sortimentu, který s bateriemi úzce souvisí, jako jsou svítilny nebo měniče napětí.

Odbornost
Zkušenosti získané od roku 2005, odborné znalosti a dovednosti, jsou základem našich služeb. Trvale se vzděláváme, zvyšujeme svoji kvalifikaci v oboru, abychom i nadále nabízeli odpovídající a účinná řešení pro naše zákazníky.

Kvalita
Nabízíme  a vyrábíme pouze takové produkty, na které jsme schopni, poskytnou zákonnou lhůtu 24 měsíců a řešit s náležitou rychlostí případné reklamace. Neprodáváme Čínské produkty. Nabízíme však dražší i levnější varianty produktů od Našich dodavatelů.

Recyklace
Jsme zapojeni v recyklaci těch surovin, které využíváme nejvíce.

papír - Metalika Praha s.r.o.,
plast - FCC Česká Republika (A.S.A)
sklo -  veřejné kontejnery,
elektroodpad - Asekol a.s.
olovo - Kovohutě Příbram nástupnická a.s.
tonery - Cart4Future s.r.o.

a především BATERIE. V tomto směru nám pomáhá společnost ECOBAT s.r.o., která je nezisková organizace a od roku 2002 zajišťuje zpětný odběr a recyklaci přenosných baterií v České republice. Podporujeme první Evropský den recyklace baterií 9. září. Dále Kovohutě přípram společnost, která je hutnický závod, který recykluje odpady s obsahem olova (zejména olověné baterie), vyrábí olovo a jeho slitiny, výrobky z olova a cínu. Recyklujte s námi. Chraňte životní prostředí.

Stálost
Přispíváme ke stálosti v oboru baterií a akumulátorů a to tím, že dbáme na požadavky ochrany životního prostředí, vytváříme tradice, pracovní místa, stálé prostředí pro Naše zákazníky a vědomě budujeme společnost pro další generace.

Inovace
Neustále pracujeme na vývoji našich služeb a produktů. V předchozích letech jsme jako první prolomili repasování Li-ion článků pro aku nářadí. Aktuálně jako jediní v ČR repasujeme články do vozítek Segway a kvalita našich nových baterií do aku nářadí zatím nebyla překonána. Klademe důraz na poslední standardy v online podnikání, a proto nezůstáváme jen u kamenné prodejny, ale poskytujeme Vám možnost nákupu i z pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu.

Zákazník
„Náš zákazník - náš pán.“ Tomáš Baťa

Společnost Top Battery dělá vlastně vše pro zákazníka. Jsme otevření a ohleduplní k názorům. Jsme důslední při řešení jakýchkoli požadavků. Vycházíme vstříc, ústupky u kterých vidíme smysl. Jsme zapojeni v projektech, které ověřují kvalitu: Heuréka, Živé firmy atd.. Bez našich zákazníků, bychom nebyli. Děkujeme.

 

Vize a cíle společnosti TOP BATTERY, s.r.o.

Kamenná pobočka
Míříme k tomu, abychom našim zákazníkům nabídli dostupnou kamennou prodejnu, která bude moderním, funkčním a zásobený prostředím, které je otevřeno 6 dnů v týdnu.

Zaměstnanci
Záleží nám na pojmu ,,nezaměstnanost,,! Dnes i do budoucna, pro Vás vybíráme ochotné, pracovité, informované, sympatické, usměvavé a samostatné zaměstnance, kteří Vám na naší kamenné prodejně pomohou vyřešit všechna Vaše přání.

On-line
Doba si to žádá a my nechceme usnout na vavřínech, a proto pracujeme na našich www stránkách svědomitě a dle našich možností. Uvítáme Vaše nápady, slušné připomínky i kritiku. To vše, nás posouvá k lepším zítřkům.

Recyklace
Recyklovat více, lépe a poukazovat na to, že to lze.