Informace

Otevírací doba:

Pondělí:     
Úterý:        
Středa:      
Čtvrtek:     
Pátek:    
So + Ne:

 

8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
zavřeno

 

 

Adresa obchodu:

TOP BATTERY, s.r.o.
Pražská 68/12
PSČ 102 00, Praha 10
 

 

web:
email:
Telefon:

www.topbattery.cz
info@topbattery.cz
+420 272 654 238

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Parkování zcela bez problému přímo před prodejnou.

 

Anketa
Znáte výstavu FOR ARCH konající se každý rok v PVA Praha Letňany?
51 % (89)
23 % (40)
25 % (44)

Celkem hlasovalo: 173

Ledlenser P2, kapesní svítilna, 8402

Kód: 8402 Produktové číslo: 8402
Ruční baterka Ledlenser P2 váží pouhopouhých 36 g a měří 102 mm. Nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka. Přesto vám dokonale posvítí na čtení, ale i na cestu. A to až do vzdálenosti 25 m výkonem 16 lm.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ledlenser
Záruka: 84 měsíců
skladem
404,0 Kč bez DPH
488,8 Kč , plus doprava
(488,8 Kč/ks)
 ks
Ledlenser P2, kapesní svítilna, 8402

Jedno nepsané pravidlo říká, že na velikosti nezáleží. A je to stoprocentní pravda – alespoň co se svítilen týká. Ruční baterka Ledlenser P2váží pouhopouhých 36 g a měří 103 mm. Nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka. Přesto vám dokonale posvítí na čtení, ale i na cestu. A to až do vzdálenosti 25 m výkonem 16 lm. Navíc tato nenápadná svítilna disponuje funkcí zvanou Blue Moon Focus – prstenec modrého světla ohraničující bílý světlený kužel. Díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči. Svítilna je napájena jedinoutužkovou baterií AAA. Kovové těloje standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.

Balení obsahuje
- svítilna, 1x AAA baterie, spona, pouzdro, samolepku 100% originál, návod

Shrnutí
- nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka / Posvítí na čtení, ale i na cestu!
- váží pouhopouhých 36 g a měří 103 mm
- svítí do vzdálenosti 25 m výkonem 16 lm
- je napájena jedinou tužkovou baterií AAA
-
na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka

Poučení

Výměna baterií

Pro výměnu baterie, je potřeba nejprve vypnout svítilnu, potom odšroubovat uzávěr na konci

svítilny. Vyndejte vybité baterie a zlikvidujte je v souladu s ekologickými předpisy. Vložte nové baterie pozitivní polaritou (+) první. Zavřete svítilnu našroubováním uzávěru zpět na místo. Důležité – při vkládání nových baterií, dejte pozor na polaritu (+) a (-), která je vyznačená v pouzdře pro baterie. V případě špatného vložení baterií hrozí exploze nebo poničení svítilny.

Baterie

Nikdy se nepokoušejte nabíjet baterie nebo použít nové a použité baterie společně. Používejte

baterie vysoké kvality a stejného typu. Vždy vyměňte všechny baterie najednou. Nepoužívejte vysokonapěťové baterie ani akumulátory, nejsou kompatibilní s touto svítilnou. Pokud nehodláte používat svítilnu delší dobu, vyjměte baterie/akumulátory, aby se zabránilo poškození baterie v důsledku jejich vytečení. Vybité baterie by měly být také vyjmuty. Použité baterie jsou nebezpečný odpad a musí být zlikvidovány dle místních zákonů a předpisů.

Ochrana životního prostředí
Recyklujeme :) Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci ZDE uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat.Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyř krabiček Ecocheesdo které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání.NEVYHAZUJTE OPOTŘEBENÉ BATERIE DO BĚŽNÉHO ODPADU, děkujeme Vám. Celý Team Top Battery.


Příslušenství

Součástí balení může být šňůra na zavěšení, kterou lze upevnit na kroužek na uzávěru svítilny. Dále může být přibaleno pouzdro, které se může připevnit na opasek s maximální šířkou 80mm.

Varování

Nesviťte nikomu přímo do očí. Pokud paprsek svítí přímo do očí, odvraťte se od něho. Nepoužívejte spolu se svítilnou žádné zvětšovací přístroje, které by mohly světelný paprsek více zesílit. V případě, že je svítilna použita komerčně, uživatel musí používat výrobek v souladu s místními zákony a předpisy.

Specifikace
Váha 0.036 kg
Kód - jiné označení 8402, Ledlenser P2, kapesní svítilna
vlastnosti Nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka.
délka [mm] 102
Hmotnost (g) 36
Světelný tok 16lm
Zdroj světla 1xAAA 1.5 V
Doba svícení 7h
Dosvit 25m
LED 5 mm High End LED
Záruka (měsíc/rok) 84/7
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.